Депутатський корпус

ФотоФІОСуб’єкт висування
Алексейчук Лілія ОлексіївнаОдеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
Альперсон Сергій ЯковичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Астанкевич Юлія ІгорівнаОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Барвіненко Віталій ДмитровичРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Богаченко Наталія ВалеріївнаОдеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»
Бойченко Іван ІвановичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
Васильченко Зоя ІванівнаРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Вітко Ярослава ВікторівнаОдеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»
Возненко Леонід ВалерійовичОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Волкова Інна ІгорівнаОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Ворохаєв Олександр АнатолійовичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Вугельман Павло ВолодимировичРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Граб Володимир ОлександровичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
Гудков  Вадим ОлеговичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Даниленко Катерина ВікторівнаОдеська обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» 
Дєордієва Світлана МихайлівнаОдеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Домбровська Ольга ГеннадіївнаОдеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»
Журавський Данило ЮрійовичОдеська Обласна Організація  Політичної Партії  «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
Іванкевич Анатолій ВалерійовичОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Ісаченко Ніна ВолодимирівнаОдеська Обласна Організація  Політичної Партії  «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
Кальчев Віталій ФедоровичОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Кіщун Руслан ОлексійовичОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Кондратюк Сергій АнатолійовичРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Кот Дмитро ГеннадійовичРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Кузик Оксана ВалентинівнаОдеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»
Левчук Володимир ВолодимировичРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Липовська Світлана ОлексіївнаРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Ліхенко Ігор СтаніславовичОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Льовочкіна Олена ОлександрівнаОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Магазинник Борис ВадимовичОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Макушин Олександр МихайловичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Марашлець Майя ІванівнаОдеська Обласна Організація  Політичної Партії  «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
Мкртичян Аркадій МисаковичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Муратова Ольга Дмитрівна Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Муртазін Олександр Іванович Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нагаткін Олег МиколайовичОдеська Обласна Організація  Політичної Партії  «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
Наконечна Антоніна ЛеонідівнаРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Новицька Лілія МихайлівнаОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Новосадський Ігор ЕдуардовичОдеська обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
Огренчук Святослав ВолодимировичРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Орлов Микола МиколайовичОдеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»
Остапчук Галина АнатоліївнаОдеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
Плачков Харлампій МихайловичОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Поправка Марія ОлександрівнаРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Рибалка Лада В’ячеславівнаОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Самойленко Андрій ВікторовичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Самойленко Наталія ІванівнаОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Сауляк Руслан ВолодимировичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
Семенов Олександр ФедоровичРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Середа Анна ОлександрівнаОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Сиротюк Руслан МиколайовичОдеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»
Сізоненко Сергій ВадимовичОдеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»
Стецюк Олексій ВолодимировичРегіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Тімченко Оксана ІванівнаОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Ткачук Ігор МиколайовичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
Толстопятий Віталій СергійовичОдеська Обласна Організація  Політичної Партії  «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
Хачатрян Артур РобертовичОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Черноіваненко Олександр ВікторовичОдеська Обласна Організація  Політичної Партії  «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
Чігідін Валерій ВікторовичОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Шандра Павло ОлексійовичОдеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»
Шевченко Ігор АндрійовичОдеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»
Шестаков Андрій ІвановичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Шпинарьов Дмитро ЯковичОдеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Шульц Валентина ВікторівнаОдеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»